کد خبر: 10007

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: افرادی که اقدام به رمالی در مشهد می کردند و دختران و زنان بسیاری را فریب می دادند با اعلام شکایت شهروندان دستگیر شدند.

حسین بیدمشکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی گزارش های مردمی مبنی بر این که فردی در مشهد با ادعای کارگشایی و بخت گشایی در مشکلات مردم اقدام به رمالی و طالع بینی کرده و از این طریق مرتکب کلاهبرداری می شود پرونده ای تشکیل و پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پاتوق متهم مورد نظر را شناسایی و زیر نظر گرفتند.

بیدمشکی ادامه داد: تحقیقات بعدی پلیس نشان می داد بیشترین مراجعان این رمال شیاد، دختران و زنان جوان هستند که به امید بخت گشایی، حل مشکلات زناشویی و مسایل خانوادگی و حتی گشایش در کار و در مواردی نیز دعا برای شرکت در امتحانات درسی به این محل رفت و آمد دارند و طعمه اعضای باند می شوند.

وی بیان کرد: پلیس پس از تکمیل تحقیقات پرونده، هماهنگی مقام قضایی متهم شیاد و دو همدستش که زن و مردی جوان هستند را در محل دستگیر کرد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی اظهار کرد: در بازرسی به عمل آمده از محل، ادوات جرم مانند آینه و استخوان گوسفند کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: از تمامی مالباختگان و افرادی که طعمه این حیله گران قرار گرفته اند خواستارم به منظور تنظیم شکایات و تکمیل پرونده به اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی خراسان رضوی مراجعه و یا با ستاد خبری این پلیس با شماره تلفن ۲۱۸۳۷۰۰ تماس حاصل کنند.

ادامه اخبار