کد خبر: 24344

رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه، از دستگیری علی ساندویچی، شرور معروف تهران خبر داد و گفت: متهم در یکی از رستورانهای فرحزاد شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ احمد صالحی، رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه، اعلام کرد: با دریافت اطلاعات مردمی و شکایتهای شهروندان در خصوص اقدامات مجرمانه جوان شروری معروف به علی ساندویچی تیم عملیاتی این یگان وارد عمل شده و به بررسی موضوع پرداختند.

وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد، این متهم که از اراذل و اوباش سطح یک تهران است از مدت ها پیش در محله خزانه سکونت داشته، مجدداً پس از آزادی از زندان دست به شرارت، نزاع، زورگیری با سلاح سرد و خفت گیری زده است.

سرهنگ صالحی بیان داشت: به این ترتیب موضوع با جانشین سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در میان گذاشته و دستور بازداشت متهم صادر شد که در نتیجه تیمی از مأموران تخصصی معاونت اطلاعات رسیدگی به موضوع را به طور ویژه در دستور کار قرار دادند.

با انجام اقدامات اطلاعاتی و کسب خبر از منابع اطلاعاتی مشخص شد، متهم به منظور فرار از چنگال قانون و برای اینکه دستگیر نشود محدوده فعالیت مجرمانه خود را به شمال پایتخت منتقل و به تازگی به رستورانی در فرحزاد که محدوده کلانتری ۱۶۳ ولنجک است تردد دارد.

با تجمیع اطلاعات به دست آمده، مأموران کلانتری موفق شدند، طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی و طرح ریزی خاص پلیسی متهم را هنگام تردد در یکی از رستوران ها شناسایی و پس از اینکه او را تحت نظر قرار دادند درحالی که وارد رستوران شده و سرگرم استعمال قلیان بود، علی رغم مقاومت فراوان در نهایت دستگیر کنند.

رئیس کلانتری ۱۶۰ خزانه با اشاره به اینکه علی ساندویچی از اراذل سطح یک و خطرناک تهران است که همواره تحت تعقیب مراجع مختلف انتظامی و قضایی بوده خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری تحت الحفظ به کلانتری منتقل و پس از تکمیل پرونده برای رسیدگی قضایی و محاکمه به شعبه ۱۱ بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران معرفی شد.