کد خبر: 53993

سردار عباس زاده:

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: قاتلی که زن کارمند ۵۲ ساله ای را که در دشتستان به قتل رسانده بود بزودی به سزای اعمالش که اعدام است خواهد رسید.

به گزارش افکارنیوز ؛ سردار حیدر عباس زاده امروز در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه هرگونه حادثه یا جرمی که در استان بوشهر صورت بگیرد در اسرع وقت پیگیری و کشف می شود اظهار کرد: بر اساسی نظر سنجی که یکی از مراکز علمی و دانشگاهی ایران انجام داده است استان بوشهر از لحاظ احساس امنیت رتبه چهارم کشور بدست آورده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تشریح پرونده قتل اخیر در دشتستان تصریح کرد: مقتول که ۵۲ سال سن کارمند و مطلقه بوده است بر اساس تماسی که قاتل با وی می گیرد به محل قرارمراجعه می کند و به اتفاق هم به یکی از روستاهای اطراف دشتستان حرکت می کنند.

عباس زاده با بیان اینکه بر اساس اعتراف قاتل به سبب نداشتن وضعیت مالی مناسب زن دشتستانی را به قتل می رساند گفت: قاتل با استفاده از موقعیت مناسب در روستایی دور افتاده زن را در تنگنا قرار می دهد و پس از ربودن طلا و جواهرات زن، وی او را به قتل می رساند و در گودال ۴ متری پرت می کند.

وی افزود: پلیس آگاهی دشتستان پس از اعلام مفقود شده زن دشتستانی بلافاصله وارد عمل می شود و در یک برنامه ریزی اطلاعاتی با یک عملیات پلیسی فرد قاتل را شناسایی و دستگیر می کند.

فرمانده انتظامی بوشهر گفت: برای اینکه افراد شرور بدانند در کوتاه ترین زمان متخلفان به سزای اعمالشان می رسند دستگاه قضا بزودی با محاکمه قاتل در اسرع وقت حکم قاتل که همان اعدام است اجرا خواهد کرد.