کد خبر: 56203

پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از چهارشنبه ۲۹ آبان در محورهای مواصلاتی مازندران خبر داد.

منطقه مازندران، به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از امروز، چهارشنبه ۲۹ آبان در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ امروز ۲۹ آبان تا ساعت ۱ بامداد روز شنبه، ۲ آذر از محور کندوان (کرج - چالوس) ، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع تریلی و کامیون ها از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه نیز از ساعت ۱۴: ۳۰ دقیقه روز جمعه یکم آذر تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲ آذر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷: ۳۰ دقیقه روز جمعه تا ساعت ۱ بامداد روز شنبه از ۱۵ کیلومتری مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۹ آبان و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۳۰ آبان و جمعه ۱ آذر از محور هراز ممنوع است.

همچنین تردد تمامی تریلرها به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱ آذر از تهران به سمت قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک راه های استان مازندران با شماره تلفن ۲۱۸۲۹۳۴ به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.