تاریخ خبر: کد خبر: 56203 دریافت نسخه چاپی

وضع محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران

پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی از چهارشنبه ۲۹ آبان در محورهای مواصلاتی مازندران خبر داد.

وضع محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران
منطقه مازندران، به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از امروز، چهارشنبه ۲۹ آبان در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ امروز ۲۹ آبان تا ساعت ۱ بامداد روز شنبه، ۲ آذر از محور کندوان (کرج - چالوس) ، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع تریلی و کامیون ها از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه نیز از ساعت ۱۴: ۳۰ دقیقه روز جمعه یکم آذر تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۲ آذر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷: ۳۰ دقیقه روز جمعه تا ساعت ۱ بامداد روز شنبه از ۱۵ کیلومتری مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲۹ آبان و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۳۰ آبان و جمعه ۱ آذر از محور هراز ممنوع است.

همچنین تردد تمامی تریلرها به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱ آذر از تهران به سمت قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک راه های استان مازندران با شماره تلفن ۲۱۸۲۹۳۴ به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

ارسال نظر

آرشیو
آرشیو

آخرین عناوین

آرشیو
<a href="http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"> Get adobe flash player plugin </a>