تاریخ خبر: کد خبر: 6388 دریافت نسخه چاپی

شناسایی عامل ترویج فساد در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا سمنان از شناسایی عامل ترویج فساد و بی بند و باری در این استان خبر داد و گفت: در بازبینی از سیستم های متهم تعداد زیادی فیلم و عکس مبتذل کشف و ضبط شد.

شناسایی عامل ترویج فساد در فضای مجازی
  سرگرد میراحمدی رئیس پلیس فتا استان سمنان اعلام کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با مروجین فساد و مقابله با جرایم امنیت اخلاقی در فضای مجازی، کارشناسان با رصد و پایش شبکه های اجتماعی صفحه ای را که گرداننده آن اقدام به انتشار تصاویر و مطالب مستهجن کرده بود شناسایی و اقدامات خود را در این رابطه آغاز کردند.

سرگرد میراحمدی ادامه داد: پس از تحقیقات فنی و تخصصی متهم با هویت معلوم شناسایی و دستگیر شد، پس از کسب مجوز قضایی و بازبینی سیستم های متهم تعداد زیادی فیلم و عکس غیرمجاز و مبتذل که منجر به ترویج فساد در جامعه می شود کشف و ضبط شد، متهم پس از رویت مستندات موجود به جرم خود اعتراف کرد.

وی در پایان گفت: هرگونه فعالیت و تبلیغات در خصوص فروش فیلم و عکس غیرمجاز و مبتذل جرم محسوب شده و پیگرد قانونی دارد و پلیس با عاملان آن برخورد خواهد کرد.

ارسال نظر

آرشیو
آرشیو

آخرین عناوین

آرشیو
<a href="http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"> Get adobe flash player plugin </a>