تاریخ خبر: کد خبر: 66 دریافت نسخه چاپی

حضور هنرمندان و ورزشکاران در ورزقان

فرماندار ورزقان گفت: هنرمندان و ورزشکاران کشورمان فردا پنج شنبه در ورزقان حضور می یابند.

حضور هنرمندان و ورزشکاران در ورزقان
محرم فروغی در تبریز اظهار کرد: در این مراسم دو برنامه از طریق شبکه های یک و دو صدا و سیما ضبط و برای پخش در روز اول عید نوروز آماده می شود.

وی از داریوش ارجمند، کتایون ریاحی به عنوان میهمانان ویژه نام برد و گفت: استیلی و منصوریان نیز از جمع ورزشکاران در این گردهمایی هنرمندان و ورزشکاران در ورزقان حضور می یابند.

فرماندار ورزقان حضور پیشکسوتان تیم های پرسپولیس و استقلال را در این مراسم محتمل دانست و گفت: جمعی از هنرمندان و ورزشکاران نیز در این برنامه حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه زمینه حضور گردشگران نوروزی در مناطق زلزله زده فراهم شده است، اظهار کرد: علاوه بر گردشگران داخلی پیش بینی می شود گردشگران خارجی نیز در قالب تور در این مناطق حضور داشته باشند.

وی هماهنگی با دهیاران تمام روستاهای منطقه ورزقان، انجام اقدامات فرهنگی در روستاها، انجام اقدامات عمرانی برای مناسب سازی فضای مناطق برای حضور گردشگران را از جمله اقدامات صورت گرفته عنوان کرد.

فروغی از ستادهای معین نیز به عنوان یکی از مجموعه هایی که در این زمینه همکاری می کنند، یاد کرد و گفت: هماهنگی لازم صورت گرفته تا اقداماتی که بعداز زلزله ستادهای معین در هر روستا انجام داده اند در ورودی روستاها برای عموم گردشگران اطلاع رسانی شود.

در بیست و یکم مرداد امسال زلزله ۶.۲ ریشتری ورزقان و اهر موجب خسارات فراوان به منطقه ارسباران و فوت ۲۶۰ نفر از هموطنانمان شد.

ارسال نظر

آرشیو
آرشیو

آخرین عناوین

آرشیو
<a href="http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"> Get adobe flash player plugin </a>