کد خبر: 66548

با تلاش ماموران انتظامی قیروکارزین استان فارس سارق مسلح بانک که ۳۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال را در این شهرستان به سرقت برده بود دستگیر شد.

به گزارش افکارنیوز ، فرمانده انتظامی قیروکارزین اظهار داشت: مأموران انتظامی این شهرستان مطلع شدند که فردی با یک اسلحه کلاش وارد بانک ملی در شهر شده و با گروگان گرفتن یکی از کارمندان بانک، ۳۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال را به سرقت برده است.

سعید ابوالحسنی با بیان اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد فرد سارق پس از متواری شدن گروگان را به صورت صحیح و سالم در یکی از جاده های فرعی رها کرده است، تصریح کرد: بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با تلاش های شبانه روزی و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، در نهایت مأموران به فردی ۱۸ ساله مظنون شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قیر و کارزین اضافه کرد: پس از شناسایی و تحقیقات مقدماتی و هماهنگی مرجع قضایی، وی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از منزل او یک لباس پلنگی و یک پوتین استفاده شده در سرقت به همراه ۳۵ میلیون ریال وجه نقد و یک خودرو پژو پارس کشف شد.

ابوالحسنی با بیان اینکه در بازرسی از منزل یکی از اقوام سارق یک سلاح کلاش که به وسیله آن سرقت صورت گرفته بود کشف شد افزود: فرد سارق در بازجویی های صورت گرفته به صراحت به سرقت از بانک اقرار و اعلام داشت از مابقی وجه نقد سرقت شده، خودرو پژو پارس کشف شده را خریداری و مقداری از وجه را به یکی از دوستان داده است.