کد خبر: 72798

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان گفت: آمادگی داریم وجوهات نقدی و یا گوسفندان قربانی مردم را در ایام عید قربان و غدیر جهت نیازمندان جمع‌آوری کنیم.

به گزارش کرمان خبر؛ وحید میرزایی امروز در جمع خبرنگاران افزود: در آستانه برگزاری جشن ملی عاطفه‌ها هستیم، این آئین امسال با شعار محوری "مهر در انتظار مهر" باشکوه برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: جشن عاطفه‌ها از 16 مهر به مدت سه روز در 2440 پایگاه در سطح استان شامل 512 پایگاه امدادی؛ 1630 پایگاه در مدارس و 298 پایگاه در مساجد برگزار می‌شود.

میرزایی افزود: 333 پایگاه در سطح شهر کرمان مستقر خواهند شد و روز چهارشنبه 16 مهر ماه جاری جشن ملی عاطفه‌ها در مدرسه شایستگان واقع در بیست متری دانشجو برگزار می‌شود و هدایای جمع آوری شده توسط آموزش و پرورش بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌گردد.

وی گفت: سال گذشته بیش از 6 میلیارد و 450 میلیون ریال کمک مردمی در جشن عاطفه ها در استان کرمان جمع آوری شد که یک میلیارد و 185 میلیون ریال آن در مدار جمع‌آوری شده بود.

میرزایی شرایط زندگی اقشار آسیب پذیر را سخت ارزیابی کرد و در ادامه اظها داشت: برای کمک به نیازمندان جامعه همه پای کار بیایند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان گفت: آمادگی داریم وجوهات نقدی و یا گوسفندان قربانی مردم را در ایام عید قربان و غدیر جهت نیازمندان جمع‌آوری کنیم.

وی ابراز کرد: 6 مجتمع فرهنگی در محروم‌ترین نقاط استان داریم که دانش‌آموزان بی‌بضاعت و ایتام در آن سکونت دارند و بخشی از هزینه‌های این مجموعه‌ها توسط مردم تامین می‌شود.

میرزایی با اشاره به وجود 30 هزار دانش‌آموز نیازمند در سطح استان؛ گفت: در جشن ملی عاطفه‌ها 300 هزار پاکت بین مدارس توزیع می‌شود.

وی افزایش کمک‌های مردمی در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن را بیانگر توجه مردم نوعدوست به هموطنان نیازمند و اعتمادشان به کمیته امداد دانست.

هجرت