کد خبر: 74800

با شروع نیم سال تحصیلی؛

اکران همزمان فیلم های جشنواره مردمی عمار در نیمه اول اسفندماه در دانشگاه های سراسر کشور آغاز می شود.

به گزارش کرمان خبر ، دبیرخانه جشنواره عمار، ضمن پیشنهاد اکران تعدادی از فیلم‌های جشنواره، در روزهای آتی بسته دانشجویی را جهت اکران همزمان در دانشگاه ها، وارد شبکه اکران مردمی می‌کند.

اکران همزمان فیلم های جشنواره مردمی عمار در نیمه اول اسفندماه در دانشگاه های سراسر کشور آغاز می شود.

دبیرخانه جشنواره عمار ضمن پیشنهاد اکران تعدادی از فیلم های جشنواره، تعدادی از فیلم ها را در روزهای آتی تحت عنوان بسته دانشجویی و مناسب اکران در دانشگاه ها و برنامه ها، اجتماعات و فضاهای دانشجویی در شبکه اکران مردمی توزیع می کند.

شایان ذکر است فیلم های این بسته متناسب با مقتضیات دانشگاه و نیازهای دانشجویی تهیه شده است و دانشجویان می توانند به صورت تخصصی و در نشست های علمی، فرهنگی و سیاسی این فیلم ها را اکران و در مورد موضوعات فیلم ها بحث کنند.


اکران کنندگان جشنواره عمار برای تهیه بسته دانشجویی می توانند به رابطان اکران مردمی در استان خود مراجعه نمایند. همچنین متقاضیانی که پیش از این در سامانه اکران مردمی جشنواره عمار ثبت نام نکرده اند می توانند با مراجعه به سایت ammarportal.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


لازم به ذکر است پیش از این فیلم سینمایی خانه ای کنار ابرها وارد شبکه اکران مردمی جشنواره عمار شده بود و دانشگاه ها می توانند با شرایط ويژه نسبت به اکران این فیلم اقدام نمایند.


بسته دانشجویی در پنج لوح فشرده ارائه شده و شامل آثار زیر است:

مجله صبح، اکسیژن، Open Happiness، روی خط سفید، چشم در برابر چشم، لوازم آرایش لورآل، خانه بی چراغ، من مرگ می شوم، بهمن 60، گرم بنوشید، مشتی اسماعیل، رمز و راز ملکه، شکوفه های زمستان، استراحت کن کیت کت بخور، رو به قبله، 444 روز، غذای خوب زندگی خوب، روز داوری.


همچنین از جمله آثار بسته های قبلی می توان از آثار زیر نام برد:

هالیوود اسب تروا، سپیدی، کلاه انگلیسی، روز داوری، راه حل، اشک مادر، آسید مهدی، گذر، در بهار آزادی، گرم ترین روز زمستان، قیام گوهرشاد، ارباب تشنه لب​.

باشگاه خبرنگاران