کد خبر: 76190

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله کرمان اظهار داشت: این روزها به مدد نگاه مسئولین، موسیقی‌های به سبک غربی و زیرزمینی به روی زمین نقل مکان کرده و به مخدری برای جوانان تبدیل شده است.

به گزارش کرمان خبر؛ حجت الاسلام محمدعلی محسن‌زاده در گفتگو با خبرنگار ما؛ افزود: برخی گمان می‌کنند برگزاری کنسرت موسیقی می‌تواند کار و توسعه فرهنگی محسوب شود در حالی که واژه‌ی “فرهنگ”، مفهومی عمیق‌تر از این دارد و با برگزاری چند کنسرت که در آن شئون اخلاقی رعایت نمی‌شود، نمی‌توان ادعا کرد توسعه فرهنگی صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: این روزها به مدد نگاه مسئولین، موسیقی‌های به سبک غربی و زیرزمینی به روی زمین نقل مکان کرده و به مخدری برای جوانان تبدیل شده است.

حجت الاسلام محسن‌زاده ابراز نمود: مسئولین استان کرمان و متولیان امر در بحث فرهنگی، تعالیم اسلام و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را مد نظر قرار دهند و به آن چه نیاز جامعه است، بپردازند.

وی افزود: اگر علما و روحانیون در مقابل برگزاری کنسرت‌ها در کرمان سکوت کرده‌اند، به معنای تائید این برنامه نیست و بهتر است مسئولین، نجابت علما را در این کار هزینه نکنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله تصریح کرد: کرمان مهد شهیدان و جانبازان بزرگواری است که برای حاکمیت اسلام خون داده و مردم همچنان آماده‌ی جانفشانی‌اند؛ فلذا اجازه نخواهند داد به نام جشنواره موسیقی و کنسرت، ارزش‌های اسلام و انقلاب به سخره گرفته شود.

هجرت

  • عبدالله |

    با سلام ودرود به محضر روحانی با بصیرت و ولایی: