تاریخ خبر: کد خبر: 77726 دریافت نسخه چاپی

کلاهبردار ۴۰۰ میلیاردی در دام پلیس کرمان

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان صبح امروز از دستگیری فردی که با جعل سند اراضی شخصی و دولتی اقدام به کلاهبرداری 400 میلیارد ریالی کرده بود، خبر داد.

کلاهبردار ۴۰۰ میلیاردی در دام پلیس کرمان

به گزارش کرمان خبر به نقل از آرمان، سرهنگ ماشاالله کشاورزی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارش شهروندان مبنی بر وقوع کلاهبرداری کلان ، موضوع و روند شناسایی متهم در دستور کار ماموران کلانتری۲۲ شهر کرمان قرار گرفت.

وی افزود: سپس پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده موفق شد متهم را در شهر کرمان شناسایی و دستگیر کند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان با بیان اینکه متهم بازنشسته و ۶۳ ساله است خاطرنشان ساخت: این کلاهبردار با بدست آوردن سربرگ‌های یکی از ادارات دولتی و جعل سند، ۲۵۰ میلیارد ریال از اراضی شخصی و ۱۵۰ میلیارد ریال از اراضی دولتی را بعد از تفکیک به نام خودش به شاکیان واگذار کرده است.

کشاورزی گفت: مالباختگان اظهار داشتند که به دلیل سن و سال و ظاهر ثروتمند فرد به وی اعتماد پیدا کردند از این رو از شهروندان می خواهیم هوشیار و آگاه باشند که همواره افراد کلاهبردار در قالب اشخاص دلسوز، شیرین زبان و معصوم ظاهر می‌شوند .

وی در ادامه گفت: در صورت برخورد با چنین مواردی ابتدا با استعلام از ارگان ‌های مربوطه از صحت و سقم مدارک ملکی که قصد معامله دارید آگاه شوید، سپس برای خرید آن اقدام کنید.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان در پایان افزود: پس از اعتراف متهم به بزه انتسابی پرونده قضائی تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی تحویل داده شد.

ارسال نظر

آرشیو
آرشیو

آخرین عناوین

آرشیو
<a href="http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"> Get adobe flash player plugin </a>