کد خبر: 79756

دستگیری دو قاتل در یک روز/

در شهریور ماه امسال جسد مقتول داخل یکدستگاه خودرو کشف می گردد که پس از حضور مامورین نیروی انتظامی پرونده در دستور کار قضائی قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر / دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری دو قاتل در یک روز خبر داد وافزود:با تلاش شبانه روزی مامورین پلیس آگاهی شهرستان عنبرآباد ودستگاه قضایی، قاتلان در مخفیگاه هایشان در استان های بوشهر وتهران شناسایی ودستگیر شده اند.

یوسف سبحانی اظهار داشت:عزم دستگاه قضائی در برخورد با کسانی که موجب بر هم زدن نظم وآرامش در جامعه می شوند جدی است ودر این برخورد هیچ گونه مسامحه ای نخواهد داشت.

این مقام قضائی در خصوص پرونده قتل (م.س) گفت:درسال 88 و در پی  نزاع و درگیری که در پی اختلافات دو طایفه در بخش جالبارز جنوبی از توابع شهرستان عنبرآباد واقع گردید، قاتل به نام(و.م) با طرح نقشه ای از قبل اقدام به قتل می نماید.

دادستان عنبرآباد افزود:طی یکسری اقدامات اطلاعاتی توسط پلیس آگاهی شهرستان عنبرآباد محل اختفاء قاتل درشهرستان برازجان شناسایی وبا صدور و ارسال نیابت قضائی و اعزام تیمی از پلیس آگاهی شهرستان عنبرآباد ،قاتل دستگیر شد.

این مقام قضائی  اعلام کرد:رای غیابی قصاص نفس توسط شعبه اول دادگاه کیفری یک استان کرمان صادرشده است و هم اکنون پرونده در شعبه دوم اجرای احکام کیفری کرمان مفتوح می باشد.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد در تشریح جزئیات پرونده قتل (ح.ص) نیز گفت:در شهریور ماه امسال جسد مقتول داخل یکدستگاه خودرو  کشف می گردد که پس از حضور مامورین نیروی انتظامی پرونده در دستور کار قضائی قرار می گیرد.

یوسف سبحانی اظهار داشت: طی یکسری اقدامات پلیسی مشخص گردید که قتل در شهرستان عنبرآباد به وقوع پیوسته و قاتل شخصی به هویت (ب.ع) می باشد که با سلاح شکاری اقدام به قتل نموده است.

وی ادامه داد:با انجام اقدامات اطلاعاتی توسط مامورین پلیس آگاهی عنبرآباد ،قاتل در تاریخ 25/11/94 شناسایی وبا صدور نیابت قضائی ساعت 3:15 دقیقه بامداد در منزلی واقع درشهر تهران دستگیر می گردد.