کد خبر: 79837

به همت سربازان گمنام امام زمان(عج)

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان گفت: با هوشیاری مامورین اداره کل اطلاعات استان کرمان، دو باند بزرگ مواد مخدر که قصد انتقال مواد مخدر از استان کرمان به سایر نقاط کشوررا داشتند،منهدم گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر / دادخدا سالاری در تشریح جزئیات این خبر ابراز داشت: طی یکسری اقدامات اطلاعاتی منسجم توسط اداره کل اطلاعات استان کرمان یکی از باندهای قاچاق مواد مخدر که اقدام به انتقال محوله های کلان مواد مخدر  در شهرستان های جنوبی استان می نمود متلاشی گردید.

این مقام قضائی افزود: در این عملیات یک دستگاه خودرو شامل 200کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک توقیف و یکی از اعضای باند دستگیر گردید.

وی اعلام کرد:در ادامه محل نگهداری  مابقی محموله نیز شناسایی و مقدار 200 کیلو گرم مواد مخدر تریاک20بسته ده کیلویی دیگر نیز کشف گردید که مجموعا میزان400کیلو گرم تریاک کشف گردید.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان گفت: یکی دیگر از باندهای مواد مخدر که اقدام به انتقال محموله های مواد مخدر از نوع تریاک و مرفین به شهرهای عمقی کشور ازجمله تهران می نمودشناسایی و در شهر کرمان مورد ضربه قرار گرفت.

دادخدا سالاری بیان داشت:از این باند مقدار 70کیلو گرم تریاک و 9 کیلو گرم مرفین کشف و یک دستگاه خودرو توقیف و یک نفر نیز دستگیر گردید.