کد خبر: 80547

برای حل این دو مشکل تصمیم به راه اندازی این سایت گرفتیم تا افراد خیلی راحت و مطمئن از داخل منزل بتوانند کتاب مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهنددر سایت جامع کتاب کرمان مشتری کتاب را انتخاب کرده و هزینه کتاب و همچنین هزینه ارسال آن رامی پردازدو کتاب را درب منزل از پست تحویل میگیرد.

وحید سلجوقی نماینده تیم سایت جامع کتاب کرمان در گفت گوبا پایگاه تحلیلی خبری کرمان خبر در  خصوص اهداف راه اندازی این سایت گفت:ما دو دلیل عمده برای راه اندازی سایت داشتیم،اول اینکه مشکل متراکم بودن کتابفروشی های شهر کرمان است زمانی که افراد در شهر کرمان به کتاب فروشی های معتبر مراجعه می کنند به عنوان مثال اگر کتابی را  کتابفروشی های آزادی نداشته باشند باید مسافت زیادی پیموده شود تااز کتابفروشی های احمدی پرسوجو شود.

وی در ادامه عنوان کرد:مشکل دوم نبود لیست جامع و مشخصی از کتاب های کتابفروشی است .،زیرا اگر کتابی از نویسنده خاص یا انتشارات خاصی مد نظر باشد هیچ لیستی از آن نویسنده وجود ندارد تا شما بتوانید از داخل آن لیست کتاب خود را پیدا کنید.

وی افزود:برای حل این دو مشکل تصمیم به راه اندازی این سایت گرفتیم تا افراد خیلی راحت و مطمئن از داخل منزل بتوانند کتاب مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهنددر سایت جامع کتاب کرمان مشتری کتاب را انتخاب کرده و هزینه کتاب و همچنین هزینه ارسال آن رامی پردازدو کتاب را درب منزل از پست تحویل میگیرد.

سلجوقی خاطر نشان کرد:نحوه ارسال کتاب به سطح شهر کرمان از طریق پیک موتوری ودر شهرستان ها توسط اداره پست خواهد بود

وی در ادامه درخصوص امکانات ونحوه کارکرد سایت جامع کرمان  افزود:اگر مشخصات کتاب را کامل در اختیار نداشتیدبه طور مثال فقط نام نویسنده یا انتشارات یا مترجم آنرا داشتید می توانید با رفتن به قسمت جستجوی فوق پیشرفته کتاب مورد نظر خود را پیدا کنید.

درصورت موجود نبودن کتاب مورد نظر در سایت جامع کرمان مشتریان میتوانند با ارسال درخواست و سفارش کتاب از ما خریداری کتاب مورد نظر خود را بخواهند.

نماینده تیم سایت جامع کتاب کرمان اظهار داشت: ازدیگر ویژگی های برتر  سایت امکان جستجوی موضوعی است شما می توانید فقط کتاب های رمان و یا اشپزی سایت را ببینید و انتخاب کنید،اگر از سایت های کشوری  کتاب خریده باشید هزینه ارسال در حدود ده الی 12 هزارتومان و مدت تحویل حداقل 4 روزه خواهد بودفاما سایت ما برای شهرستان ها دوروزه و برای خود کرمان یک روزه و با هزینه نصف می باشدبرای شهر کرمان 5 هزار تومان و برای شهرستانها 7 تومان یعنی میانگین 6000 تومان خواهد بود

سلجوقی در ادامه عنوان کرد: تیم ما به همراه نویسندگان و طراحان سایت نزدیک به ده نفر می باشد. وباید در نظر داشته باشیم که تاکنون هیچ ارگان و سازمانی از ما حمایت نکرده است.

ودر پایان لازم به ذکر است تا کنون بیش از ده کتابفروشی شهر کرمان با ما همکاری می کنند و علاقه مند به همکاری با کتابفروشی های شهرستان هاهم می باشیم.

کتاب کرمان