کد خبر: 86044

مردم زلزله دیده منطقه کوهساران راور با حضور در مسجد که باحضور رییس کمیسیون عمران مجلس و جمعی از نمایند های مجلس همراه بود،به پاس ابراز همدردی و تلاشهای بی شائبه دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور تقدیرو تشکربه عمل آورده و خواستار ادامه روند رسیدگی از طرف وی، به مردم زلزله شده شدند.

به گزارش کرمان خبر ، طی چند روز گذشته کمک های امدادی از طرف مسئولین استانی و کشوری با همت دکترزاهدی نماینده مردم کرمان و راور به منطقه زلزله زده هجدک سرازیر شده و این روند همچنان ادامه دارد که این مهم نشان دهنده اظهار همدردی نماینده مردم کرمان و راور با زلزله زدگان به ویژه مردم آسیب دیده این منطقه است.

نماینده مردم کرمان و راور با پیگیری های انجام شده، رییس همراه اول کشور را به این منطقه فرستاد و از نزدیک به مشکل خرابی آنتن دهی مردم منطقه رسیدگی کرد.

درادامه رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با پیگیری خود،معاون آموزش و پرورش کشور و رییس نوسازی مدارس کشور را به مناطق زلزله زده دعوت و از نزدیک به مشکلات ساخت و ساز مدارس رسیدگی گردید که مقرر شد مدارس زلزله شده هرچه سریعتر در شهرستان راور تخریب و بازسازی شوند.

درادامه پیگیری های دلسوزانه نماینده مردم کرمان و راور به مشکلات برق و نیرو که دراین منطقه وجودداشت باپیگیری و صحبت نماینده مجلس با وزیر نیرو کشور، مدیرعامل برق شمال استان کرمان را به تهران فرستاد تا هرچه سریعتر هماهنگی های لازم را جهت کمک به مردم این منطقه انجام دهد.

زاهدی در ادامه به مشکل کمبود دارو رسیدگی کرد و با پیگیری از طریق مسئولان کشوری و استانی،مقرر گردید هرچه سریعتر مشکل کمبود دارو دراین منطقه حل گردد.

وی دررابطه با خانه های زلزله زده از رییس جمهور درخواست هرچه زودتر ساخت وساز خانه ها را داشت که با دستور رییس جمهور مقرر گردید هرچه سریعتر خانه های زلزله زده ویران و نوسازی شوند.

آب و برق در منطقه هجدک که پس از وقوع زلزله قطع شده بود، با پیگیری های انجام شده در تمامی مناطق این شهرستان وصل شده است.

و بسیاری از پیگیری های شبانه روزی دیگر که همه این ها نشان دهنده اظهار همدری نماینده مردم کرمان و راور با مردم زلزله دیده است که مردم قدرشناس منطقه کوهساران به پاس این زحمات گسترده باحضور در مسجد از ایشان تقدیروتشکر به عمل آوردند.

مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی کمک به مردم زلزله زده را از وظایف شرعی و دینی خوددانست و اظهارداشت:باید به مردم زلزله زده طوری رسیدگی کردکه کوچکترین نگرانی از نظر پشتوانه مسئولین به خود را نداشته باشندو از جهت کمک رسانی اطمینان خاطر داشته باشند.