کد خبر: 86263

مدیرکل ثبت احوال کرمان عنوان کرد

مدیرکل ثبت احوال استان کرمان گفت: با توجه به کمبود نیرو با سیاست برون‌سپاری و فعال‌کردن باجه‌ها و دفاتر پیشخوان توانستیم در زمینه ارائه خدمت مطلوب و بهتر به مردم تلاش کنیم.

به گزارش کرمان خبر به نقل از فارس، حسین زین‌الصالحین بعد از ظهر امروز در نشست رونمایی از سند هویتی شهید دانشجو «حمیدرضا واعظی‌زاده» با حضور محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کسب موفقیت‌های ثبت احوال استان کرمان با توجه به کمبود منابع انسانی حاصل شده و این نیروها با شعار احترام و تکریم به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند. مدیرکل ثبت احوال استان کرمان بیان داشت: با توجه به کمبود نیرو با سیاست برون‌سپاری و فعال‌کردن باجه‌ها و دفاتر پیشخوان توانستیم هم در بحث ارائه خدمت مطلوب و بهتر به مردم موفق باشیم و هم اشتعالزایی ایجاد کنیم.

زین‌الصالحین عنوان کرد: پس از ساخت و احداث ساختمان‌های جدید برای شهرستان و مناطق که به‌صورت استیجاری بودند به‌زودی و تا پایان سال در بخش گلباف ساختمان ثبت احوال به بهره‌برداری می‌رسد و متعاقبا در شهرهای جنوبی نیز چند ساختمان افتتاح شده و به بهره‌برداری خواهد رسید. وی افزود: در حوزه صدور شناسنامه مکانیزه و کارت ملی هوشمند هدف‌گذاری شده و با حمایت استاندار کرمان همه دستگاه‌های استان مجاب شدند تا در این زمینه همکاری کنند.