کد خبر: 86264

کسب موفقیت های ثبت احوال استان کرمان با توجه به کمبود منابع انسانی حاصل شده و این نیروها با شعار احترام و تکریم به مردم خدمت رسانی می کنند.

زین الصالحین مدیرکل ثبت احوال استان در نشست رونمایی از سند هویتی شهید دانشجو حمید رضا واعظی زاده با حضور محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در محل سالن اجتماعات این اداره کل در گفت و گو با کرمان خبر گفت : کسب موفقیت های ثبت احوال استان کرمان با توجه به کمبود منابع انسانی حاصل شده و این نیروها با شعار احترام و تکریم به مردم خدمت رسانی می کنند.

وی افزود : با توجه به کمبود نیرو با سیاست برون سپاری و فعال کردن باجه ها و دفاتر پیشخوان توانستیم هم در بحث ارایه خدمت مطلوب و بهتر به مردم موفق باشیم و هم اشتعالزایی ایجاد کنیم.

زین الصالحین خبر داد: پس از ساخت و احداث ساختمان های جدید برای شهرستان و مناطق که بصورت استیجاری بودند به زودی و تا پایان سال در بخش گلباف ساختمان ثبت احوال به بهره برداری می رسد و متعاقبا در شهرهای جنوبی نیز چند ساختمان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین افزود: در حوزه صدور شناسنامه مکانیزه و کارت ملی هوشمند هدف گذاری شده و با حمایت و درایت مهندس رزم حسینی استاندار کرمان همه ی دستگاهها استان مجاب شدند تا در این زمینه همکاری کنند.