کد خبر: 87254

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان از روند خدمات درمانی بیمارستان افضلی‌پور کرمان به‌طور سرزده بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی روز گذشته از بیمارستان افضلی‌پور کرمان به‌طور سرزده بازدید کرد و در این بازدید با تعدادی از بیماران گفت‌وگو کرد.

وی در بازدید از تعدادی از بخش‌های بستری بیمارستان افضلی‌پور روند درمانی بیماران بستری را از آنها جویا شد و بر تکمیل روند درمانی آنها با دقت و سرعت تاکید کرد.

امام جمعه کرمان در این بازدید خطاب به رئیس بیمارستان افضلی‌پور با اشاره به اینکه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با سلامت مردم مرتبط هستند و از این جهت مکان بسیار بااهمیتی است گفت: جدای از همه مسائل، انسانیت حکم می‌کند که مشکلات فرد بیمار با دقت و سرعت پیگیری شود.

در این بازدید رضا عباسی مدیر بیمارستان افضلی‌پور نیز بیان کرد: با توجه به شرایط کشور که با مشکلات اقتصادی درگیر است می‌طلبد که مسئولان وارد میدان شوند و از نزدیک با مشکلات مردم روبه‌رو شوند که بسیار اثرگذار است.

وی با بیان اینکه از رویکرد نماینده ولی‌فقیه در استان در جهت بازدید از مراکز عمومی تشکر می‌کنم و از این جهت این اقدام شما بسیار معنوی و مهم است گفت: در جهت رفاه بیماران و همراهی بیمار، همراه سرایی ساخته شده است، اما کافی نیست.

به گزارش تسنیم بازدید سرزده از مراکز عمومی خدمت‌رسانی به مردم در جهت بررسی مشکلات مردم از نزدیک در دستور کار نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان قرار گرفته است.

انتهای پیام/