کد خبر: 87257

دادستان جیرفت خبر داد:

دادستان عمومی و انقلاب جیرفت از دستگیری جوان مسلحی که اقدام به قتل خانمی میانسال در روستای دوبنه از توابع شهرستان جیرفت کده بود، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، حسین سلامی  دادستان عمومی و انقلاب جیرفت اظهار داشت: قاتل که جوانی 24ساله است در شهریور ماه سال جاری به دلیل اختلاف خانوادگی با یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز اقدام به تیراندازی و قتل کرده و از محل حادثه متواری شده بود .

دادستان عمومی و انقلاب جیرفت ادامه داد: بلافاصله پس از وقوع حادثه بازپرس ویژه قتل به همراه ماموران پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر و تحقیقات میدانی انجام و قاتل شناسایی می‌شود.

وی بیان کرد: باتوجه به اهمیت موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار دادستانی قرار گرفت و دستورات قضائی لازم برای دستگیری متهم صادر شد و سرانجام شامگاه گذشته قاتل در محل مخفیگاهش در سیرجان توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.

سلامی یادآور شد: ضرورت دارد افراد اختلافات خانوادگی را از طریق مراجع قانونی پیگیری کنند، زیرا هرگونه تصمیم از روی احساسات و به صورت خودسر ممکن است عواقب خطرناکی در پی داشته باشد که دیگر جای پشیمانی و جبران وجود نخواهد داشت .

انتهای پیام/