کد خبر: 87276

در جلسه ستاد برنامه ریزی هفته کتاب عنوان شد؛

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر نمایشگاه کتاب با دستگاه‌های اجرایی استان انجام شده است و در حال رایزنی هستیم تا با تخفیف ۴۰ درصدی از علاقه‌مندان در نمایشگاه کتاب استقبال کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ زهرا موسی پور مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری کرمان در جلسه ستاد برنامه ریزی هفته کتاب استان گفت: مسائل فرهنگی و کتاب خوانی نباید جزء مسائل دست دوم جامعه و دستگاه‌های اجرایی باشد.

 

وی افزود: سیاست استانداری هزینه کردن در حوزه فرهنگی است که همه دستگاه‌های اجرایی استان بایستی سهم یک درصدی بودجه خود برای مسائل فرهنگی را بدون اغماض هزینه کنند.

 

 مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به زنگ خطر بودن رشد آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی در سطح استان ادامه داد: باید با استفاده از ظرفیت‌های خیرین در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی برنامه‌هایی را اجرا کنیم تا از رشد این آسیب‌ها جلوگیری کند .

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این جلسه با بیان اینکه امسال هفته کتاب از ۲۴ آبان ماه لغایت ۱ آذرماه در سراسر کشور برگزار می‌شود تصریح کرد : در استان کرمان تلاش بر این است که هفدهمین نمایشگاه کتاب و چهارمین نمایشگاه مطبوعات را از ۱۹ لغایت ۲۴ آبان ماه در محل نمایشگاه‌های دائمی شهر کرمان برگزار کنیم.

 

وی با بیان اینکه مکاتبات و هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر نمایشگاه کتاب با دستگاه‌های اجرایی استان انجام شده است خاطر نشان کرد: در حال رایزنی هستیم تا با تخفیف ۴۰ درصدی از  علاقه‌مندان به کتاب در نمایشگاه استقبال کنیم.

 

انتهای پیام/