کد خبر: 87477

فرمانده نیروی انتظامی استان خبر داد:

فرمانده نیروی انتظامی گفت:این 3 فرد ربوده شده 2 مرد و یک دختر 6 ساله هستند که با تلاش پلیس امروز آزاد شدند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ سردار بنی اسدی فر فرمانده نیروی انتظامی گفت :14 روز پیش دختر بچه ای 6 ساله توسط 4 مرد که به داخل منزل  این کودک  در جیرفت ورود کرده بودند ربوده شد .

وی گفت : 5 روز پیش هم پدر دختر بچه و مرد دیگری نیز ربوده شد اما با تلاش نیروهای اطلاعاتی و آگاهی در کمترین زمان ممکن محل نگهداری این 3 فرد ربوده شده شناسایی و در این راستا 5 نفر از جمله 4 مرد و یک زن دستگیر شدند .

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با استفاده از تجارب و دانش خود و بهره‌گیری از منابع دسترس موفق شدند به سرنخی از محل اختفای آدم‌ربایان دست یابند.

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: بعد از چند روز با تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی و اطمینان از حضور آدم‌ربایان همچنین اقدامات مقدماتی و هماهنگی با مبادی مربوطه در یک ساعت مشخص محل را محاصره و گروگان‌ها که کودک شش ساله به همراه پدرش و یک نفر دیگر بودند را آزاد کردند.

وی با بیان اینکه تبهکاران در شرایط فعلی بدانند که پلیس با تکیه بر دانش خود آمادگی مقابله با هر گونه جرمی را خواهد داشت و با تبهکاران برخورد می‌شود ،تصریح کرد: پس از آزادی گروگان‌ها تعدادی از گروگانگیرها مبادرت به فرار کردند که با تلاش به موقع ماموران آگاهی پنج نفر دستگیر شدند که نشان از توجه و اتکا به تخصص علمی پلیس آگاهی در حوزه کشف جرائم است.

 

وی افزود : انگیزه این ربایش هنوز در حال بررسی است.

سردار بنی‌اسدی‌فر با بیان اینکه پلیس آگاهی با ارتقاء دانش و به روز رسانی دانش خود در برخورد با جرائم اقدامات مناسبی انجام می‌دهد، خاطر نشان کرد: جمعه آینده شاهد برگزاری آزمون تخصصی کارآگاهان پلیس در سطح استان کرمان خواهیم بود.


انتهای پیام/