کد خبر: 87527

مدیرکل حج و زیارت استان کرمان گفت: پس از تکمیل و به‌روزرسانی تمامی اطلاعات ودیعه‌گذاران حج، اولویت‌های تشرف به حج تمتع در استان کرمان در سال آینده اعلام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ محمود عربنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع در کشور از صبح روز دوشنبه 14 آبان ماه آغاز شده است اظهار داشت: ضرورت دارد تا تمامی دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع در استان کرمان، نسبت به تکمیل، اصلاح و به روزرسانی اطلاعات خود اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه این فراخوان به منظور ساماندهی اولویت‌ها، اطلاعات و ارتباطات، از کلیه دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع صادر شده است گفت: در صورت ساماندهی کلی اولویت‌های باقیمانده برای تشرف به حج تمتع، برقراری ارتباط با ودیعه‌گذاران، اطلاع‌رسانی اولویت‌ها، برنامه‌های آموزشی و توجیهی، ثبت تغییرات احتمالی و ... امکان‌پذیر می‌شود.

مدیرکل حج و زیارت استان کرمان با بیان اینکه دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری حج تمتع به دو طریق می‌توانند نسبت به اصلاح و به‌روزرسانی اطلاعات خود اقدام کنند عنوان کرد: ودیعه‌گذاران می‌توانند از طریق سامانه رزرو حج سازمان حج و زیارت به نشانی https://reserve.haj.ir و یا با مراجعه به دفاتر زیارتی مجوزدار در استان برای اصلاح اطلاعات خود اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه برای تکمیل و اصلاح اطلاعات در دفاتر زیارتی ارائه فیش ودیعه‌گذاری حج تمتع و کارت ملی ضرورت دارد افزود: پس از اینکه ودیعه‌گذاران حج تمتع در سامانه رزرو حج و زیارت اطلاعات خود را کامل و به‌روزرسانی کردند فراخوان حج 98 و اولویت‌های تشرف به حج سال آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام/