کد خبر: 87552

دادستان کرمان خبر داد:

دادستان مرکز استان کرمان از انهدام سه باندکلان و مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر در شرق کشور خبر داد و گفت: برخورد با قاچاقچیان کلان مواد مخدر در دستور کار جدی دستگاه قضائی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛  دادخدا سالاری  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان ظرف ۲۴ ساعته گذشته سه باند کلان و بین المللی قاچاق مواد مخدر که محموله ها را پس از وارد کردن به کشور، با استفاده از خودروهای تیزرو از مرزهای شرقی کشور به استانهای عمقی قاچاق می کردند، شناسایی و قبل از ترانزیت مواد مخدر به سایر نقاط کشور  مورد ضربه قرار گرفتند.

وی اعلام کرد: شب گذشته پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده و منسجم اطلاعاتی از سوی افسران اطلاعاتی استان کرمان، در سه عملیات جداگانه در شهرکرمان سه نفر از اعضای اصلی و سرباندهای کلان قاچاق مواد مخدر دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان عنوان کرد: در این رابطه مقادیری سلاح و مهمات جنگی از قبیل اسلحه کلاشینکف و کلت کمری و مقدار یک تن و ۳۰۰ کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

در همین رابطه  سید علی متولی، رئیس دادگاه عمومی نرماشیر نیز از کشف بیش از ۳۰۰ کیلوگرم از انواع مواد مخدر طی روز گذشته توسط ماموران اداره اطلاعات شرق استان کرمان خبر داد.

انتهای پیام/