کد خبر: 87775

زاهدی خبر داد:

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: در دیدار با صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد مقرر شد، پروژه تالار مرکزی کرمان که از سال ۸۸ متوقف شده بود با تامین اعتبار تا پایان سال ۹۸ به بهره‌برداری برسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، در دیدار محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مقرر شد پروژه تالار مرکزی کرمان که از سال ۸۸ متوقف شده بود با تامین اعتبار و با تسریع در روند ساخت آن تا پایان سال ۹۸ به بهره‌برداری برسد.

زاهدی در این زمینه اظهار کرد: یکی از مشکلات مهم در استان کرمان، توقف چندین ساله پروژه تالار مرکزی کرمان است که در دیدار با صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مقرر شد تامین اعتبار آن انجام و تا پایان سال ۹۸ به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این تالار که ساخت آن از سال 88 آغاز شده و 87 درصد پیشرفت دارد قرار است محل گردهمایی اصحاب فرهنگ و هنر بشاشد.

وی ابراز داشت: چندی پیش با پیگیری‌های انجام شده، پیمانکار جدید با قراردادی ۱۵۰ میلیارد ریالی جهت عملیات اجرایی انتخاب شد تا این طرح از سر گرفته شود که در این دیدار مجدد مقرر شد تسریع این روند و تامین اعتبار لازم صورت گیرد.

فارس

انتهای پیام/