کد خبر: 87791

عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح کرد؛

خزعلی گفت: اسلام در مقابل کفر پیروزیش قطعی است اگر در کوتاه مدت محقق نشود در بلند مدت صورت می‌گیرد؛از برکات انقلاب علاوه بر پیروزی داخلی، بیداری اسلامی در جهان و عدالت‌ خواهی و جنبش عدالت خواهان در جهان است که به پیروزی نهایی عدل با ظهور منجی منجر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از  راه آرمان؛  کبری خزعلی عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: درمیدان جنگ نظامی، اقتصادی و  فرهنگی که حضور داریم و به حمد الله علی رغم همه تلاش‌های دشمن انقلاب اسلامی درخششی دارد که کل کشورها از ایران الگو برداری می‌کنند.

 

وی افزود: دشمن به قدرت جمهوری اسلامی امروز اعتراف می‌کند و خواستار همراهی جمهوری اسلامی در منطقه در زمان تصمیم گیری است؛اگر جمهوری اسلامی موضع دیگری داشت آنها مجبور به همراهی، سکوت ،عقب نشینی و فرار که شاهد آن از سوریه و عراق و افغانستان بودیم.

 

وی با اشاره به آیه از قرآن گفت:  قیام کنید و قیامتان جهت دار و برای خدا باشد؛زمانی قیام ها برای خدا نباشد برای پست و مقام یا از روی تنبلی و غفلت باشد؛ قطعا شکست خواهیم خورد.

 

خزعلی ابراز کرد: اسلام در مقابل کفر پیروزیش قطعی است اگر در کوتاه مدت محقق نشود در بلند مدت صورت می‌گیرد؛از برکات انقلاب علاوه بر پیروزی داخلی، بیداری اسلامی در جهان و عدالت‌ خواهی و جنبش عدالت خواهان در جهان است که به پیروزی نهایی عدل با ظهور منجر می‌شود.

 

وی با اشاره به پیروزی انقلاب عنوان کرد: انقلاب به تدبیر امام  مردم با دست خالی در مقابل ارتش شاه ایستاد؛اگر ماهم اسلحه دست می‌گرفتیم جنگ داخلی شکل می‌گرفت؛ما  قلب ارتش را تسخیر کردیم و با دلها باید کار شود.

 

عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به پیشرفت‌های کنونی ایران افزود: اوایل انقلاب با وجود تحریم در سلاح‌های نظامی ، ما خود سازنده سلاح شدیم و در علم و در زمینه پزشکی و بهداشتی پیشرفت کردیم. الان در زمینه موشک چنان پیشرفت کرده‌ایم که آمریکا و  اسرائیل را تهدید می‌کنیم.  اوایل انقلاب با وجود تحریم توانستیم جنگ را اداره کنیم الان فضای مجازی نباید میان ارزش‌های انقلاب و نسل جوان رخنه ایجاد کند.

 

وی گفت: در دهه‌های اول انقلاب آنقدر در اقتصاد قوی بودیم با وجود جنگ جامعه را اداره کردیم  گندم صادر می‌شد؛اما الان با گذشت ۴۰ سال از انقلاب چرا باید برنج ، میوه و .. وارد شود؛رمز پیروزی ما در اوایل انقلاب اطاعت از دستورات رهبری بود.

 

خزعلی افزود: بعد از رحلت امام راحل  پای آژانس‌های سازمان ملل به ایران باز شد؛در برنامه توسعه اولین گامی که برای زن و خانواده  برداشته شد کنترل جمعیت که هیچ کدام از علما و امام راضی نبودند ۱۰ تا ۱۵  سال شاهد سقوط جمعیت بودیم. بالا بردن سن ازدواج به بهانه اتمام تحصیلات از دیگر برنامه‌ها بود.

 

وی برطبق آمار سازمان ملل گفت: رشد اقتصادی ، رشد علمی و فرهنگی ما در دهه  اول انقلاب از همه کشورهای جهان بیشتر است؛در اوج جنگ سال ۶۵ برای زن و خانواده عالی ترین جایگاه در نظر گرفته شد .

 

خزعلی با اشاره به سند ۲۰۳۰ گفت:  بر طبق این سند در بحث آموزش روش تدریس باید عوض شود و آنچه مورد تایید یونسکو است باید ارائه شود؛ متاسفانه در بعضی مدارس شاهد تدریس اشتباه سند ۲۰۳۰ هستیم.

 

عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی در پایان خاطر نشان کرد : چنانچه هر گونه رفتار اشتباه  و خطایی از سوی نهادهای دولتی مشاهده کردید به مسئولین اطلاع رسانی کنید.

 

انتهای پیام/