کد خبر: 87810

بامداد امروز صورت گرفت

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان برسیر گفت: در درگیری بامداد امروز ماموران پاسگاه گلزار از توابع شهرستان بردسیر با اشرار مسلح، 2 نفر از ماموران انتظامی شهید و 2 نفر دیگر مجروح شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، بامداد امروز بر اثر درگیری پلیس کرمان در منطقه بردسیر با اشرار، دو نفر از پرسنل انتظامی پاسگاه گلزار به شهادت رسیدند.

بر اساس اطلاعات دریافتی ستوان سوم سلمان رهنما از بردسیر و سرباز حمیدرضا اسدی اهل اصفهان در این درگیری آسمانی شدند.

وضعیت دو سرباز مجروح حادثه خوب اعلام شده است

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر گفت: در درگیری بامداد امروز ماموران پاسگاه گلزار از توابع شهرستان بردسیر 2 نفر از ماموران انتظامی شهید و 2 نفر دیگر مجروح شده‌اند.

محمدامین نخعی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: مجروحان این عملیات که دو سرباز وظیفه هستند به بیمارستان سیدالشهداء کرمان منتقل شده‌اند و وضعیت عمومی آنها خوب اعلام شده است.

این مقام قضائی اعلام کرد: پس از اعلام گزارشی مبنی بر عبور یک خودروی مشکوک زانتیا در محور مواصلاتی گلزار به بردسیر بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی اقدام به گشت‌زنی در این محور می‌کنند.

وی بیان کرد: طی یک تعقیب و گریز، خودروی اشرار مسلح به علت سرعت زیاد واژگون می‌شود و اشرار مسلح اقدام به تیراندازی به سمت ماموران می‌کنند که در این عملیات معاون پاسگاه گلزار به همراه یک سرباز وظیفه به شهادت می‌رسند و دو سرباز وظیفه دیگر مجروح می‌شوند.

نخعی با اشاره به اینکه اشرار مسلح بلافاصله از محل حادثه متواری شده‌اند، افزود: بازپرس ویژه دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر بلافاصله در محل حادثه حاضر و دستورات قضائی لازم جهت شناسایی و دستگیری متهمان صادر شده است.

دادستان عمومی و انقلاب بردسیر خاطرنشان کرد: اخبار تکمیلی متعاقبا به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

انتهای پیام/