کد خبر: 87877

معاون استاندار کرمان:

معاون هماهنگی امور عمرانی و فنی استانداری کرمان با بیان این مطلب که عملیات اجرایی پروژه بام کرمان احتمالا از سال آینده آغاز خواهد شد، عنوان کرد: ممکن است این پروژه به‌چند فاز تبدیل و فاز به فاز عملیات اجرایی آن انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ "مصطفی آیت‌الهی‌موسوی" در خصوص آخرین وضعیت پروژه تله‌کابین کرمان گفت: علی‌رغم همه ناملایماتی که دستگاه‌های اجرایی انجام می‌دهند، خوشبختانه سرمایه‌گذار پروژه تله‌کابین و بام کرمان در حال فعالیت می‌باشد و پایه آخر تله‌کابین نصب شده است.

 

وی از بهره‌برداری تله‌کابین تاپایان سال جاری خبر داد و اظهار کرد: بهره‌برداری اولیه از تله‌کابین کرمان تا قبل از شروع سال جدید انجام خواهد شد و چند ماه پس از گذراندن آزمایشات برای استفاده عموم آزاد خواهد شد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی و فنی استانداری کرمان در خصوص پروژه بام کرمان تصریح کرد: مشاور پروژه روی طرح اولیه پروژه بام کرمان در حال کار کردن است و پس از کامل شدن به شهرداری کرمان برای تایید نهایی ارایه خواهد کرد تا شهرداری پروانه ساخت برای این پروژه را صادر کند.

 

وی با بیان این مطلب که عملیات اجرایی بام کرمان احتمالا از سال آینده آغاز خواهد شد، عنوان کرد: ممکن است این پروژه به‌چند فاز تبدیل و فاز به فاز عملیات اجرایی آن انجام شود.

 

به گزارش ایسنا؛ احداث چند تقاطع غیرهم‌سطح در شهر کرمان در چند سال اخیر کلید خورد که یکی از آنها تقاطع غیر‌همسطح ابوذر می‌باشد، پروژه شهید الله دادی (تقاطع ابوذر) یکی از پروژه‌های 11 گانه قرارگاه خاتم الانبیاء می‌باشد که در 17 آبان‌ماه سال 93 تفاهمنامه آن منعقد شده است؛ گفتنی است که میدان ابوذر یکی از میادین مهم شهر کرمان است که در محل یک پنج راه مهم در تلاقی کمربندی جنوبی کرمان و خیابان های ابوذر جنوبی و شمالی و بلوار قدس واقع شده است.

 

بر پایه این گزارش؛ طول کلی تقاطع ابوذر 957 متر است که طول عرشه 555 متر است و این تقاطع در برگیرنده 84 شمع،14 فنداسیون و ستون،229 سگمنت،697 پنل دیوار خاک مسلح  است.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی و فنی استانداری کرمان در خصوص پروژه تقاطع ابوذر نیز به ایسنا گفت: خوشبختانه روند عملیات احداث این تقاطع با سرعت خوبی در حال اجراست و انتظار می رود این پروژه در اسفندماه سال جاری به‌بهره‌برداری برسد.

 

به گزارش ایسنا؛ میدان آزادی که قلب شهر کرمان محسوب می‌شود و محل تلاقی بلوار جمهوری، بلوار شهید صدوقی، خیابان بهمنیار، استقلال و شریعتی است برای روان‌سازی ترافیک آن پروژه‌ای تعریف شد که تفاهمنامه عملیات اجرایی میدان آزادی 17 آذر ماه سال 93 منعقد شده است و قرارگاه خاتم الانبیاء از 15 مهرماه سال 94 اجرای این پروژه را آغاز کرد که پروژه کنار گذر آن در 13 شهریورماه سال گذشته مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی و فنی استانداری کرمان در خصوص پروژه میدان آزادی گفت: در ایام دهه فجر پروژه میدان آزادی به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

انتهای پیام