کد خبر: 87895

فرماندار ریگان ؛

فرماندار ریگان گفت : امروز میزان گرد و غبار در ریگان ۳ برابر حد مجاز اعلام شده و هوا در شرایط ناسالم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ امین باقری فرماندار ریگان در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در رابطه با آخرین وضعیت گرد و غبار در این شهرستان اظهار داشت : روز گذشته به دلیل گرد و غبار ادارات و مدارس شهرستان تعطیل بودند اما امروز ادارات و مدارس باز هستند .

 

وی گفت : طبق آخرین آمار ۴۳ نفر مراجعه کننده به بیمارستان را داشتیم که برخی سر پایی درمان و برخی انتقال داده شده اند .

 

فرماندار ریگان خاطر نشان کرد : حدود ۱۲۰ روستای ریگان درگیر گرد و غبار بودند به همین دلیل روز گذشته مجبور به تعطیلی مدارس و ادارات شدیم ولی خوشبختانه امروز جو آرام تری داریم .

 

وی با اشاره به این که امروز میزان گرد و غبار در ریگان ۳ برابر حد مجاز اعلام شده است؛ افزود : امروز نیز هوا در ریگان ناسالم است ولی مدارس ما به دلیل پیش بینی هواشناسی مبنی بر این که فردا هم احتمال وجود گرد و غبار در شهرستان است امروز بازگشایی شدند .

 

باقری ادامه داد : حال اگر فردا هم مانند دیروز هوا آلوده باشد احتمال تعطیلی مدارس وجود دارد .

 

فرماندار ریگان توضیح داد : دیروز محور مواصلاتی ریگان – ایرانشهر حدود ۵ ساعت بسته بود و با فروکش کردن گرد و غبار این محورها باز شد و امروز تا این ساعت همه محورهای مواصلاتی باز می باشند .

 

وی با بیان این که خوشبختانه با تمهیداتی که سال های قبل داشتیم قطعی آب ، برق و گاز جزئی بود ؛ بیان کرد : هم اکنون در حال پیش بینی میزان خسارت در بحث های مختلف از جمله کشاورزی در شهرستان هستیم .

 

انتهای پیام/