کد خبر: 87913

فدایی خبر داد:

استاندار کرمان با بیان اینکه یکی از مشکلات خانواده های تحت پوشش کمیته امداد مسکن است ،گفت: معیشت و پرداخت اجاره بها برای این افراد سخت است لذا بحث تامین مسکن را در دستور کار قرار دادیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ،محمدجواد فدایی استاندار کرمان صبح امروز در نشست با مدیرکل کمیته امداد درخصوص مسکن مددجویان این نهاد با بیان اینکه یکی از مشکلات خانواده های تحت پوشش کمیته امداد مسکن است ،گفت: معیشت و پرداخت اجاره بها برای این افراد سخت است لذا بحث تامین مسکن را در دستور کار قرار دادیم.

وجود 6 هزار خانواده تحت پوشش کمیته در شهر کرمان

 

وی با اشاره به اینکه فقط در شهر کرمان 6 هزار خانواده تحت پوشش کمیته داریم ،افزود: در سفر رییس کمیته امداد کشور به کرمان این مسئله مطرح و تفاهم شد 3 هزار واحد در سه سال تامین شود که عدد کمی است و تاثیر جزئی در حل مشکلات دارد.

تامین 3 هزار واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد

 

فدایی ادامه داد:باید تامین 3 هزار واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد تقسیم شهرستانی و در مرحله بعد تقسیم شهری و روستایی صورت بگیرد.

وی بیان کرد: در جنوب استان در بحث سرویس بهداشتی و حمام مشکلات زیادی وجود دارد که باید در کوتاه مدت و خیلی سریع در این زمینه فکر جدی شود و این مسئله در تفاهمنامه با کمیته امداد دیده شده است.

واگذاری مسکن مهر فاقد متقاضی به مددجویان کمیته امداد

وی تصریح کرد: با توجه به تفاهمنامه قبلی مبنی بر واگذاری مسکن مهر فاقد متقاضی به مددجویان کمیته امداد، از 622 واحد مسکن مهر 400 واحد در کرمان و ماهان و مابقی در راین و سیرجان بخشی از 2 هزار واحد شهری تلقی و جزئیات استفاده از این واحدها توسط کمیته امداد و راه و شهرسازی طی یک ماه آینده مشخص شود.

 

انتهای پیام/