کد خبر: 87998

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه همه ساله نمایشگاه ملی صنایع دستی در کرمان پیگیری می‌شود گفت: نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری آخر بهمن در کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، غلامرضا فرخی در کارگروه گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه همه ساله نمایشگاه ملی صنایع دستی در کرمان پیگیری می‌شود و جزو نمایشگاه‌های برتر در استقبال مردم و فعالان گردشگری است اظهار داشت: نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری آخر بهمن در کرمان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال تصمیم گرفتیم که این نمایشگاه متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در کرمان برگزار شود گفت: از فعالان حوزه گردشگری از جمله آژانس‌داران و هتلداران هم در این نمایشگاه استفاده می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان با اشاره به اینکه در ایام دهه فجر بحث ایجاد نشاط اجتماعی را پیگیری می‌کنیم که در قالب برگزاری نمایشگاه صنایع دستی انجام می‌شود افزود: برای برگزاری نمایشگاه اعتبار خاصی نیست و در این ایام میزبان افراد زیادی از سراسر کشور هستیم که نیازمند مساعدت است.

وی با بیان اینکه حضور چادرهای عشایری برای معرفی فرهنگ و آداب و رسوم نقاط مختلف کشور در نظر گرفته شده است گفت: برای انجام یک کار ملی مانند برگزاری این نمایشگاه نیازمند همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی استان هستیم.

فرخی با اشاره به اینکه یکی از جاهایی که مورد بازدید و مراجعه زیاد مردم است ادارات استان و پایانه‌های مسافربری مانند ترمینال، راه آهن و فرودگاه‌ها هستند افزود: انتظار می‌رود که در اماکن عمومی نمایشگاه دائمی صنایع دستی راه‌اندازی شود و ادارات در این زمینه همکاری کنند.

تسنیم

انتهای پیام/