کد خبر: 88063

در پیام امام جمعه، رئیس مجمع نمایندگان و استاندار کرمان مطرح شد؛

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان ، رئیس مجمع نمایندگان استان و استاندار کرمان از حضور دشمن شکن مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدر دانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، رئیس مجمع نمایندگان استان و استاندار کرمان از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تقدیر و تشکر کردند متن پیام به شرح زیر است؛

«حضور پرشور و وحدت آفرین مردمان ایران اسلامی، به ویژه غیورمردان و شیرزنان دیار کریمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، جلوه ای از همبستگی و ایستادگی این ملت بر آرمان ها و اهداف انقلابی خود است که از ابتدای انقلاب تاکنون پابرجا و استوار بر شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایستاده اند.

ملت ایران اسلامی که همواره پشتیبان ولایت فقیه بوده اند و در سایه وحدت و همدلی توانسته اند قله های بلند افتخار را فتح کنند، در ۲۲ بهمن ماه امسال نیز امضائی زرین بر میثاق نامه خود با ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی نشاندند تا غریو افتخار آنها  در سراسر جهان شنیده شود.

در ۲۲ بهمن امسال، اقشار مختلف مردم، مسئولان و گروه های سیاسی دست در دست یکدیگر و در پاسخ به ندای ولی فقیه با وحدت به صحنه آمدند تا سران حکومت های استکباری بار دیگر بدانند که این مردم با توطئه، تهدید، تحریم، جنگ اقتصادی و ... دست از آرمان های خود بر نخواهند داشت.

به یقین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر همراهی، ولایت مداری و بصیرت ملت انقلابی خود توانسته نام و آوازه ای بلند در سراسر گیتی از خود برجای گذارد و از این رو است که بانگ آزادی خواهی و آزاداندیشی مردم ایران در سراسر جهان با نوای بیداری اسلامی و ایستادگی در برابر ظلم ظالمان به گوش می رسد.

در این فرصت مغتنم، حضور پرشور ملت ایران اسلامی به ویژه مردم دیار کریمان در آئین های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ویژه راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن ماه را ارج نهاده و از درگاه ایزد منان سلامت، سعادت و سربلندی همگان را مسألت می کنیم.»


انتهای پیام/