کد خبر: 88091

صبح امروز عملیات پاکسازی جنوب و شرق استان کرمان به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان‌های جنوب و شرق با رمز یا فاطمه الزهرا (س) آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛صبح امروز سردار رضا بنی اسدی فر، فرمانده انتظامی استان کرمان در حاشیه آغاز این طرح در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،با بیان اینکه نیروی انتظامی در اجرای طرح‌های خود و به‌ ویژه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، نیازمند همکاری و مشارکت مردم است، گفت: برقراری امنیت برای تمامی موضوعات بسیار حائز اهمیت است و برخورد با مخلان نظم و امنیت در چارچوب و ساختار قانونی، اولویت مهم پلیس به حساب می‌آید.

وی افزود: این رزمایش با هدف پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز از وجود اراذل و اوباش، متهمان تحت تعقیب، مواد مخدر سنتی و صنعتی، کشف اموال سرقتی و دستگیری سارقان و مقابله با قاچاقچیان سوخت اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: این طرح شامل دومرحله پنهان و آشکار است که مرحله پنهان آن به مدت دو روز اجرا شده و مرحله آشکار آن از صبح امروز به مدت ۴روز ادامه دارد.

سردار بنی اسدی فر در ادامه گفت:  در طول سال این طرح‌ها برای جوامع هدف با تجمیع توان عملیاتی و رزمی استان و با استفاده از ظرفیت درون سازمانی و همکاری شورای تامین انجام می‌شود و امیدواریم شاهد برخورد با مخلین نظم و امنیت و ارتقاء نظم و امنیت باشیم.

وی اظهار داشت: پلیس این اقدامات را زیر بنای رشد و ارتقاء امنیت می‌داند و امید است با اثر بخشی این گونه فعالیت‌ها بتوانیم به مشارکت حداکثری شهروندان و استمرار امنیت پایدار دست یابیم.

انتهای پیام/