کد خبر: 88121

استاندار کرمان:

استاندار کرمان گفت: پروژه تله ‌کابین آخر اسفند ماه به صورت آزمایشی به بهره‌ برداری می رسد و اواخر خرداد ماه نیز بهره‌ برداری رسمی آن را خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، محمدجواد فدائی استاندار کرمان در در مراسم افتتاح زیرگذر آزادی اظهار داشت: پروژه‌ های شهری به تنهایی نمی ‌تواند موجب رضایتمندی شهروندان شود وبخشی از رضایتمندی شهروندان به خود آنها و جنبه‌های فرهنگی شهروندی برمی‌گردد.
وی افزود: وظایف شهروندی در کنار حقوق شهروندی مطرح می ‌شود و از وظایف ما این است که به موازات کارهای عمرانی، نگرش و بینش مردم را نسبت به همدیگر، جامعه و وظایف شهروند تغییر دهد و کار فرهنگی باید انجام شود.  
 
فدائی ابراز کرد: از ساکنان و مغازه‌ داران اطراف میدان آزادی بابت صبوری که در این مدت داشتند، کمال تشکر را داریم باید زمانبندی پروژه‌ ها آسیب‌ شناسی شود بطوریکه زمانی با کار کارشناسی اعلام می ‌کنیم پروژه‌ ای در فلان زمانبندی به انجام می ‌رسد، اما با تاخیر مواجه می ‌شویم که دلیل این مسئله کارشناسی اشتباه و دانش ناکافی برای ارزیابی زمان پروژه، عدم تعهد به امضاء خودمان و یا اتفاقات و حوادث غیرمترقبه است .
 
استاندار کرمان خاطر نشان کرد: پروژه تله‌ کابین کرمان آخر اسفند ماه به صورت آزمایشی به بهره‌ برداری می‌رسد و اواخر خرداد ماه نیز به بهره‌ برداری رسمی می رسد و طبق صحبت ‌هایی که قبلا با قرارگاه خاتم ‌الانبیاء داشتیم، تقاطع ابوذر باید آخر اسفند ماه به اتمام برسد.

انتهای پیام/