کد خبر: 88140

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از شناسایی و دستگیری یک مامور قلابی با لباس نیروی انتظامی توسط ماموران کلانتری ۲۱ این فرماندهی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، سرهنگ فداء فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: ماموران کلانتری ۲۱ هنگام گشت زنی در سطح حوزه به یک دستگاه خودرو سواری مشکوک شده و به آن دستور ایست دادند که راننده این خودرو از محل متواری شد و یک دست لباس نظامی را به بیرون پرتاب کرد.

ماموران در یک اقدام ضربتی، این خودرو را متوقف و راننده آن را دستگیر کردند و این فرد که یک متهم سابقه دار و تحت تعقیب پلیس آگاهی و مرجع قضایی نیز بود، به اخاذی از شهروندان تحت عنوان مامور نیروی انتظامی اعتراف کرد.

همچنین فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: با تلاش مأموران انتظامی کلانتری ۲۲ دو سارق حرفه‌ای قطعات و محتویات داخل خودرو دستگیر و ۶۵ فقره سرقت کشف شد.

سرهنگ فداء با اشاره به شیوه و شگرد خاص این دو سارق از شهروندان خواست وسایل نقلیه خود را در پارکینگ‌های عمومی و مکان‌های مناسب پارک و آن‌ها را به وسایل بازدارنده مجهز کنند.

این مسئول انتظامی همچنین از افزایش تیم‌های گشت و تدابیر خاص انتظامی همزمان با ایام پایانی سال بمنظور ارتقاء امنیت و پیشگیری از سرقت خبر داد و گفت: در همین راستا چندین طرح ارتقاء امنیت اجتماعی اجرا شده و این طرح‌ها بصورت هدفمند استمرار دارند.

انتهای پیام/