کد خبر: 88166

شهردار کرمان:

شهردار کرمان گفت: خانه‌ای را برای نگهداری کودکان کار کرمان تجهیز و آماده کرده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ مهران عالم‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: خانه‌ای را برای نگهداری کودکان کار آماده و تجهیز کرده‌ایم که این خانه در اختیار بهزیستی قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: بهزیستی برای اسکان و آموزش کودکان کار نیاز به کمک و حمایت دارد و به همین علت شهرداری کرمان خانه‌ای را برای نگهداری کودکان کار آماده و تجهیز کرده است که در اختیار بهزیستی قرار می‌گیرد.

شهردار کرمان در پاسخ به خبرنگار فارس که پرسید آیا گرمخانه زنان دوباره راه‌اندازی می‌شود یا خیر، تصریح کرد: ما برای راه‌اندازی گرمخانه با مخالفت مردم روبه‌رو هستیم، زیرا افرادی که به گرمخانه می‌رود دردسرهایی را برای مردم محله دارند.

عالم‌زاده تصریح کرد: به نظر می‌رسد گرمخانه باید به جایی برود که از بدنه شهر فاصله داشته باشد و به دنبال این هستیم که با استفاده از نظرات کارشناسان دوباره گرمخانه‌ای را برای بانوان دایر کنیم.

شهردار کرمان عنوان کرد: کارگران شهرداری به سلامت خود کمتر توجه می‌کنند و بعضی از آنها حتی به سن بازنشستگی هم نمی‌رسند و از دنیا می‌روند بنابراین رسیدگی به سلامت آنها یکی از دغدغه‌های ماست و در این راستا معاینه‌های سالانه را برای کارگران شهرداری پیش‌بینی می‌کنیم.

انتهای پیام/