کد خبر: 88168

فرمانده انتظامی رودبار جنوب گفت: محموله مواد مخدر از نوع هروئین توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛ سرهنگ رضافیروزبخت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سوداگران مرگ قصد انتقال محموله 24 کیلوگرمی هروئین از رودبار جنوب به مرکز استان کرمان را داشتند که با هوشیاری پلیس مبارزه با مواد مخدر ناکام شدند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری در محور زهکلوت به رودبارجنوب در ایستگاه بازرسی پنگ، به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و آن را برای بازرسی بیشتر روانه پارکینگ کردند.

فرمانده انتظامی رودبار جنوب ادامه داد: در بازرسی دقیق از خودرو، مقدار 24 کیلو و 190 گرم هروئین که به طرز بسیار ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و همچنین 2 نفر متهم نیز دستگیر که پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی با بیان اینکه مردم هرگونه مورد مشکوک مواد مخدر را از طریق مرکز فوریت های پلیسی گزارش دهند، اظهار داشت: پلیس با اقتدار و اشراف بر منطقه، اجازه جولان دادن به سوداگران مرگ را نخواهد داد.

سرهنگ فیروزبخت گفت: مهمترین اقدام برای بیمه ساختن جامعه به ویژه نسل جوان از دام اعتیاد به مواد مخدر، نهادینه کردن قدرت نه گفتن و آموزش این مهارت است.

رودبار جنوب یکی از هفت شهرستان جنوب کرمان است که در فاصله 330 کیلومتری مرکز این استان قرار دارد.

انتهای پیام /