کد خبر: 88177

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت:سارق زن بدل انداز با هوشیاری ماموران انتظامی در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ محمد رضا فدا  فرمانده انتظامی شهرستان کرمان طی گفتگویی به خبرنگار راه آرمان گفت: در پی اعلام یک طلا فروش مبنی بر کلاهبرداری و بدال اندازی یک قطعه طلا  تقلبی به جای اصل به ارزش ۷۳ میلیون ریال  از وی ماموران انتظامی یگان امداد با بررسی دوربین های مدار بسته مشخصاتی از سارق بدست آوردند.

وی افزود: ماموران انتظامی این یگان با یکسری کار اطلاعاتی و پایش تصویری بازار بزرگ  و با هوشیاری ماموران، سارق که یک زن بود و صورت خود را نیز با چادر پنهان کرده بود را شناسائی  و  در یک عملیات غافلگیرانه وی را کمتر از یک ساعت دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر  به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان بیان داشت: سارق که در رویارویی با شواهد موجود چاره ای جز بیان حقیقت نداشت به جرم خود مبنی بر جعل فاکتور طلا و بدل اندازی قطعه طلا به ارزش ۷۳ میلیون ریال اعتراف کرد.

فدا در ادامه اذعان داشت: سارق دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و وجه نقد مالباخته نیز کشف و تحویل وی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: کارکنان انتظامی این فرماندهی در این ایام حساس سال با تلاشی جهادی نسبت به کاهش سرقت ها و جرائم کوشا بوده و خدمات رسانی سریع و به موقع به شهروندان  را در اولویت کاری خود دارند.

 


انتهای پیام/