کد خبر: 88180

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از صانحه تصادف با ۵ مصدوم که بامداد امروز در شهر کرمان به وقوع پیوست، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،علی عسکری مدیر عامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان گفت: طی تماس تلفنی در ساعت ۱ و ۱۲ دقیقه بامداد با ستاد مرکز فرماندهی عملیات (۱۲۵) این سازمان از وقوع یک مورد تصادف آگاه شدیم.

وی محل این حادثه را بلوار جمهوری اسلامی تقاطع پل فرهنگیان اعلام کرد و افزود: بلافاصله دو تیم اطفاء حریق و امداد نجات این سازمان از نزدیکترین ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

عسکری تصریح کرد: در این حادثه یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ و یک دستگاه خودرو پراید به بایکدیگر برخورد که با توجه به شدت حادثه سرنشینان هر دو خودرو دچار مصدومیت شدید شده و در بین آهن پاره‌ها محبوس شده بودند.

وی افزود: با حضور تیم‌های آتش نشانی با انجام اقدمات پشگیری از حریق احتمالی جلوگیری و با تلاش آتش نشانان مصدومان این حادثه در مجموع پنج نفر بوده که ۳ نفر از داخل خودرو پژو و ۲ نفر از داخل خودرو پراید خارج و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

انتهای پیام/