کد خبر: 88237

فرمانده انتظامی استان کرمان:

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه مراسم چهارشنبه‌سوری محله‌محور برگزار شده و خانواده‌ها در کنار فرزندان خود قرار بگیرند گفت: دستگیرشدگان چهارشنبه‌سوری تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشتگاه نگهداری می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر سردار رضا بنی‌اسدی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به اینکه در طول سال مناسبت‌های متعددی است که پلیس خود را برای برگزار آن آماده می‌کند اظهار داشت: متاسفانه مراسم چهارشنبه‌سوری از جمله مراسم است که برگزاری آن دغدغه پلیس است.

وی با بیان اینکه بیشتر مردم ما دوست دارند چهارشنبه آخر سال را با آرامش جشن بگیرند اما عده‌ای در این ایام با استفاده از مواد محترقه و منفجره آرامش جامعه را بر هم می‌زنند گفت: متاسفانه بعضی‌ها از عرف جامعه خارج شده و هنجارشکنی می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه عمده شرکت‌کنندگان این مراسم جوانان و نوجوانان هستند که به‌نوعی هیجان خود را تخلیه می‌کنند افزود: می‌طلبد اعضای خانواده، فرزندان خود را در این مراسم مدیریت کنند تا در روزهای پایانی سال شاهد حوادث ناگواری نباشند.

وی با بیان اینکه توصیه می‌شود که مراسم چهارشنبه‌سوری محله‌محور برگزار شده و خانواده‌ها در کنار فرزندان خود قرار بگیرند بیان کرد: دستگیرشدگان چهارشنبه‌سوری تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشتگاه نگهداری می‌شوند.

بنی‌اسدی‌فر با اشاره به اینکه پیشگیری از وقوع هر گونه حادثه‌ای در ایام بیش از انجام کارهای پلیسی نیازمند فرهنگ‌سازی در خانواده‌ها است اما پلیس در برقراری آرامش جامعه و امنیت اجتماعی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند افزود: پلیس تهدیدات جامعه را به‌روزرسانی و رصد کرده است.

انتهای پیام/