کد خبر: 88258

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان :

مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمان در رابطه با میزان استقبال گردشگران از استان کرمان اظهار داشت: استقبال گردشگران نسبت به سال گذشته از استان کرمان از وضعیت بهتری برخوردار است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ غلامرضا فرخی مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمان در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در رابطه با میزان استقبال گردشگران از استان کرمان اظهار داشت: استقبال گردشگران نسبت به سال گذشته از استان کرمان از وضعیت بهتری برخوردار است .

 

وی گفت: تاکنون گردشگران از باغ شاهزاده ماهان ،حمام گنجعلیخان ،مناطق کویری و ارگ بم بیشترین بازدید را داشته اند .

 

فرخی خاطر نشان کرد : از امروز به بعد شاهد جمعیت بیشتری در استان خواهیم بود بنابراین امکانات زیرساختی در اماکن تاریخی و گردشگری پیش بینی کرده ایم و در حال خدمات دهی هستیم.

 

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان با اشاره به این که همه دستگاه ها نسبت به سال گذشته از لحاظ کیفیت خدمات بهتری ارائه می دهند؛افزود: امیدواریم با تدابیری که در بحث بازارچه ها و نشاط اجتماعی در مکان هایی همچون پارک ها صورت گرفته است استان کرمان میزبان خوبی برای مسافران نوروزی باشد.

 

وی بیان کرد: امسال نیز همانند سال های گذشته جشن ملی نوروزگاه از سوم تا دوازدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۸در محل کاروانسرای گنجعلیخان شهر کرمان اجرا می شود.

فرخی در پایان ابراز داشت : در تمام نقاط میراثی و گردشگری استان برنامه هایی را داریم و موسیقی های محلی در همه نقاط اجرا می شود .

 

انتهای پیام/