کد خبر: 88292

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت:ما در مجموعه سپاه همانطوری که در برنامه ها و مناسبت های مختلف استان و تمام شهرستان ها درکنار مجموعه پلیس بودیم در سال جاری نیز سعی می کنیم با تمام توان در ماموریت های مختلف از خادمان نظم و امنیت پشتیبانی لازم را داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از راه آرمان؛ سردار”غلامعلی ابوحمزه”در دیدار فرمانده انتظامی و جمعی از معاونین با مسئولان سپاه ثارلله ضمن تبریک مناسبت در پیش روی”روز پاسدار”گفت: ان شاء الله در سالی که به تعبیر رهبری عزیز سال رونق تولید نام گرفته بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم عزیزمان باشیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان در ادامه با اشاره به وقوع سیل درمناطقی از کشور افزود: در حدیثی به نقل از امام صادق علیه السلام داریم که فرموده اند هر بلائی که رخ می دهد برای ظالمان تنبیه، برای مومنین امتحان و برای ائمه اطهار علیهم السلام درجه است.

وی بیان داشت: در این میان باید گفت حضور نیروها و یگان های انتظامی در معابر و مکان های مختلف در ایام نوروز واقعا یک حضور ملموس و اثر بخش بود که برای هموطنان، امنیت و آرامش خاطر لازم را ایجاد کرد.

سردارابوحمزه یادآور شد: علاوه بر این، شاهد حضور بسیار پررنگ شخص روسا و فرماندهان ناجا و دیگر نیروهای مسلح در مناطق سیل زده نیز بودیم که باعث قوت قلب و آرامش خاطر شهروندان شده و به خوبی انجام وظیفه کردند و هم اکنون نیز تلاش آن ها ادامه دارد.

وی همچنین افزود: ما در مجموعه سپاه همانطوری که در برنامه ها و مناسبت های مختلف استان و تمام شهرستان ها درکنار مجموعه پلیس بودیم در سال جاری نیز سعی می کنیم با تمام توان در ماموریت های مختلف از خادمان نظم و امنیت پشتیبانی لازم را داشته باشیم.

سردارابوحمزه تصریح کرد: ما مجموعه انتظامی را همرزمان خود می دانیم و با توجه به در پیش بودن انتخابات طی اسفندماه سال جاری از هم اکنون در زمینه نظم و امنیت این رخداد مهم آماده تعامل و همکاری هستیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان در پایان با قدردانی از زحمات و تلاش های پلیس استان در هماهنگی و برنامه ریزی اجرای کنگره ۶۵۰۰ شهید استان بیان داشت: مجموعه انتظامی در برگزاری این آئین که در سطح کشور نمونه بود و مورد تقدیر فرمانده معظم کل قوا نیز قرار گرفت تلاش های زیادی را به انجام رساند که ان شاء الله شهدا به همه ما نظر خاص و عنایت ویژه داشته باشند.

 

انتهای پیام/