کد خبر: 88366

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان عنوان کرد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: نیازهای کنونی سیل‌زدگان خوزستان و حمیدیه پشه بند و لباس است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از ایسنا ، "رضا فلاح" امروز در جلسه شورای دیریت بحران استان کرمان اظهار کرد: 76 نیروی امدادی هلال احمر کرمان در 5 اردوگاه در استان خوزستان برای کمک به سیل‌زدگان مستقر شدند و 20 روستا برای امدادرسانی توسط جمعیت هلال‌احمر کرمان شناسایی شدند.

 

وی با بیان اینکه 27 هزار نفر امدادرسانی و اسکان توسط هلال احمر کرمان با توزیع چادر در اردوگاه و یا نزدیکی محل‌های سکونت سیل‌زدگان انجام گرفت تصریح کرد: 171 تن کالای امدادی با ارزش 5 میلیارد تومان از استان کرمان به خوزستان ارسال شد و 275 تن کالا به ارزش 7 میلیارد تومان هدایای مردمی است.

 

فلاح بیان کرد: در مجموع 446 تن کالا به ارزش 12 میلیارد تومان اقلام ارسالی استان کرمان به خوزستان است و همه کالاها نو و جدید بودند و اقلام دسته دوم جدا شدند.

 

مدیرعامل جمعیت هلا‌احمر استان کرمان گفت: امروز حمیدیه را ترک می‌کنیم، چون ضرورتی به حضور ما نیست و تحویل خوزستان داده می‌شود.

 

وی با بیان اینکه طی روزهای اخیر یک میلیارد تومان لباس به خوزستان ارسال شده است، عنوان کرد: نیازهای کنونی سیل‌زدگان خوزستان و حمیدیه پشه بند و لباس است.

 

انتهای پیام/