کد خبر: 88382

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری سارق مسلح در عملیات ماموران انتظامی کلانتری ۲۴ این فرماندهی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ،سرهنگ محمدرضا فداء، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی گزارشی مبنی بر انجام یک فقره سرقت مسلحانه احشام، وجه نقد و طلا و جواهرات در سطح حوزه استحفاظی این کلانتری، موضوع دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی این کلانتری قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بررسی جزئیات پرونده مشخص شد که سارق با معرفی خود به عنوان راننده تاکسی بین شهری وارد یکی از منازل مسکونی در سطح حوزه استحفاظی این کلانتری شده و با ایجاد رعب و وحشت با اسلحه اقدام به سرقت ۵۲ راس گوسفند، ۶ میلیون تومان وجه نقد و ۲۵ گرم طلا و جواهر درکوتاهترین زمان کرده و متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان افزود: در همین رابطه ماموران انتظامی با انجام یکسری کار اطلاعاتی، سارق را شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیرکردند.

سرهنگ " فداء" در ادامه گفت: مأموران کلانتری سارق را پس از دستگیری جهت انجام تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل کردند که متهم پس از رویارویی با ادله و شواهد کافی به سرقت مسلحانه اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان بیان کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/