کد خبر: 88392

فرمانده انتظامی رودبار جنوب از دستگیری سارق مامورنما در این شهرستان خبر داد و گفت: شهروندانی که توسط این فرد مورد سرقت قرار گرفته اند برای پیگیری شکایت خود به پلیس آگاهی رودبارجنوب واقع در خیابان دولت مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ سرهنگ رضا فیروزبخت روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گزارش چندین فقره پرونده شکایت، سرقت به عنف در پوشش مامور، اعلام شد و بلافاصله بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ادامه تیمی از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی وارد عمل شده و با رد زنی های اطلاعاتی، مخفیگاه متهم را شناسایی و وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی رودبار جنوب تصریح کرد: متهم با شیوه و شگرد خاص، خود را به عنوان مامور پلیس معرفی کرده و تلفن همراه شهروندان را به سرقت می برده است.

وی اظهار داشت: متهم در بازجویی های پلیس به جرم خود در زمینه سرقت به عنف در پوشش مامور اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده و سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ فیروزبخت گفت: مردم هرگونه مورد مشکوکی را به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش کنند تا شاهد افزایش امنیت بیشتری در جامعه باشیم.

رودبار جنوب یکی از هفت شهرستان جنوب کرمان است و در فاصله 330 کیلومتری مرکز این استان قرار دارد.

 

انتهای پیام /