کد خبر: 88421

معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ماه رمضان در کرمان خبر داد و گفت: این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز در پارک مادر برپا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ محسن میرزایی معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان اظهار داشت: هر ساله همزمان با ماه مبارک رمضان «طرح ضیافت» اجرا می‌شود که هدف از اجرای این طرح تمرکز بر اقلام پرمصرف مثل مواد پروتئینی و شیرینی‌هایی نظیر لوبیا و بامیه است.

وی افزود: نظارت در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام می شود بر این اساس رسیدگی به شکایات و پاسخگویی به آنها در دستور کار قرار دارد.

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: به‌واسطه شرایط ویژه ماه مبارک رمضان کسبه و بنگاه‌های اقتصادی استان کرمان در این ایام بیشتر رعایت حال مردم می‌کنند که البته بازرسان ما نیز در این ایام در حوزه رسیدگی به شکایت مردمی و همچنین بازرسی‌های نوبه‌ای در سطح بازار حضور گسترده‌تری دارند.

 

وی خبر داد: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه ماه رمضان از ۱۸ تا ۲۸ اردیبهشت ماه در کرمان به مدت ۱۰ روز در پارک مادر برپا می‌شود.

 

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه در این نمایشگاه سعی شده است اقلام با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد تاکید کرد:اقلام مورد نیاز مردم نظیر برنج، روغن، مرغ، گوشت و … در نمایشگاه ضیافت در قالب  ۱۰۰ غرفه عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/

 

.