کد خبر: 88560

در نشست شورای شهر کرمان اعلام شد؛

شهردار کرمان در نشست عمومی شورا اظهار کرد: تقاطع ابوذر شهر کرمان هفته آینده افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، "محمد فرشاد" رییس شورای شهر کرمان در نشست عمومی شورا اظهار کرد: قرار بود دو نفر از اعضای علی البدل به جای دو عضو شورا که استعفا داده اند، در جلسه امروز حضور داشته باشند که آقای مویدی به دلیل اینکه عضو هیئت مدیره اتاق اصناف هستند، باید از آنجا استعفا بدهد، مردد بود.

وی افزود: طی آخرین تماس بنده با فرمانداری، اعلام شد آقای مویدی گفته است تا فردا تکلیف را روشن می کند و در صورت تصمیم به ورود به شورا در جلسه آینده شورا در خدمت ایشان و در غیر این صورت در خدمت عضو دیگر علی البدل خواهیم بود.

فرشاد درباره اطلاع اعضای شورا از مصوبات کمیسیون ها قبل از برگزاری نشست عمومی، بیان کرد: هر کدام از اعضای شورا کارتابل الکترونیکی دارند و قرار است صورتجلسات کمیسیون ها در اختیار اعضا قرار بگیرد اما گاهی کمیسیون ها در فاصله زمانی کوتاهی از نشست عمومی شورا برگزار می شود و فرصت نیست.

"سیدمهران عالم زاده" شهردار کرمان نیز در این نشست اظهار کرد: تقاطع ابوذر شهر کرمان هفته آینده افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه کمیسیون بهداشت و سلامت در کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست ادغام و مقرر شد کمیسیون حقوقی و نظارت شورا تفکیک شود.

همچنین کمیسیون های فرهنگی و اجتماعی نیز ادغام شدند و از 9 نفر عضو حاضر در جلسه هر دو موضوع با 9 رای موافق تصویب شد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه زهرا لری که سابقه 14 ساله حضور در شورای شهر را دارد، برا حضور در دوره پنجم، سوگندنامه را قرائت کرد.

 

انتهای پیام/