کد خبر: 88861

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون با کمک خیران نیکوکار، ۳۲۳ دستگاه تب‌لت و گوشی هوشمند خریداری و به دانش‌آموزان ایتام تحت حمایت این نهاد اهدا شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، یحیی صادقی اظهار داشت: با توجه به‌ضرورت استفاده از تجهیزات الکترونیکی و اینکه 8 هزار دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان نیز فاقد گوشی هوشمند مناسب بوده و هستند که از خیران نیکوکار تقاضا داریم این نهاد را در تأمین گوشی هوشمند برای دانش‌آموزان نیازمند یاری کنند.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون با کمک خیران نیکوکار، ۳۲۳ دستگاه تب‌لت و گوشی هوشمند خریداری و به دانش‌آموزان ایتام تحت حمایت این نهاد اهدا شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از اهدای ۱۷ تب‌لت هوشمند توسط یک خیر نیکوکار هلندی به ایتام تحت حمایت شهرستان گلباف خبر داد و افزود: ارزش این تعداد تب‌لت اهدا شده توسط این خیر نیکوکار بیش از 50 میلیون تومان است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خاطرنشان کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای کمک به تحصیل آنلاین دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند و  تأمین تجهیزات لازم برای آن‌ها کمک‌های خود را از طریق ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری تحویل این نهاد دهند.