کد خبر: 88918

نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: برای تحقق شهر پیشرفته باید لوازم آن را مهیا کنیم وگام‌های اساسی در جهت توسعه شهر کرمان برداشته شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، حجت‌‌‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی در بیست ‌و پنجمین هفته پویش "افتتاح" شهرداری کرمان که با حضور برخی از اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار کرمان، رئیس پلیس استان کرمان و برخی از مدیران شهری برگزار شد با اشاره به 26 آذرماه، "روز ملی حمل‌و‌نقل و رانندگان" اظهار داشت: این روز را به خانواده حمل‌ونقل و همه کسانی که مسئولیت حساس و مهم حمل ‌و نقل درون‌شهری و برون‌شهری را بر عهده دارند، تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه همواره شاهد فعالیت‌ها و اقدامات خوبی از سوی شهرداری کرمان هستیم گفت: شهرداری و شورای شهر کرمان تاکنون در جهت توسعه و پیشرفت شهر، گام‌های اساسی برداشته‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با بیان اینکه اصولاً هر کاری که برای خدمت به مردم است، حسنات آن مضاعف است، گفت: حسنات کارهای خوبی که انجام می‌دهیم، چندین برابر می‌شود و هر جا کمک و مساعدتی به مردم است، ثواب آن چند برابر است.

وی با اشاره به اینکه مردم، شهروند شماره یک و دو نیستند و در نگاه دینی، مردم خانوادۀ خدا هستند افزود: هر قدر به خانواده خدا کمک کنید، خداوند وعده داده که خودم جبران می‌کنم.

علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه وقتی در محیط اداری و یا در حمل‌ونقل و سایر جاهایی که به مردم خدمت‌رسانی می‌شود، قرار می‌گیرید و به خانواده خداوند کمک و خدمت می‌کنید، حسنات مضاعفی ادامه داد: بسیاری از کارها، ثواب زیادی دارند و بسیاری از کارهای اجتماعی و بزرگی که برای مردم انجام می‌دهیم، در پیشگاه خداوند محفوظ است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت‌ها و کارهای خوب، منطقی و بزرگی در شهر کرمان رقم می‌خورد که در جهت پیشرفت و توسعه این شهر است، گفت: از کسانی که در این زمینه مسئولیت دارند و کار انجام می‌دهند، به سهم خود تشکر می‌کنم.

امام جمعه کرمان افزود: یکی از ارکان پیشرفت در یک شهر و در کشورهای پیشرفته، حمل‌ و نقل تمیز، سریع، به‌موقع و زیباست که در کمترین‌ زمان ممکن و به بهترین صورت، افراد از نقطه مبدأ به مقصد می‌رسند.

وی ادامه داد: وسایل حمل‌ونقل عمومی، بهترین وسیله برای جابه‌جایی مردم هستند؛ بنابراین، اگر بخواهیم شهر و کشور پیشرفته را تجربه کنیم، باید لوازم آن را مهیا کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تشکر از اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کرمان گفت: از روزی که شهردار و شورای اسلامی شهر دوره پنجم، کار خود را شروع کرده‌اند، مشکل حقوق و مزایای کارکنان و کارگران که یک چالش جدی بود، حل شد و شاهد پیشرفت‌ شهر کرمان نیز هستیم.

به گزارش تسنیم عصر امروز و در بیست ‌و پنجمین هفته پویش "افتتاح" شهرداری کرمان، 15 دستگاه اتوبوس نوسازی‌شده ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی شهرداری کرمان، به بهره‌برداری رسید.