کد خبر: 88954

استاندار کرمان با بیان اینکه وضعیت کرونا در استان کرمان شکننده است گفت: محدودیت‌های هوشمند ترافیکی مقابله با کرونا در استان کرمان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، علی زینی ‌وند در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان کرمان با بیان اینکه گزارش مقایسه ‌ ای خوبی امروز در جلسه ستاد استانی کرونا داده شده اظهار داشت: وضعیت کرونا در استان کرمان شکننده است و گزارش‌هایی داریم که بعضی فرمانداران خودشان جلسات را مدیریت نمی‌کنند که اصلاً قابل قبول نیست.

وی با اشاره به اینکه فرمانداران باید به‌صورت جدی برای اجرای طرح شهید سلیمانی مقابله با کرونا تلاش کنند گفت: وضعیت شهرستان‌های بافت و شهربابک ناپایدار و شکننده است و باید بیشتر تلاش شود.

استاندار کرمان با بیان اینکه کوتاهی از فرمانداران به‌هیچ وجه قابل قبول نیست افزود: چنانچه گزارشی مبنی بر کوتاهی مدیران و فرمانداران در اجرای طرح شهید سلیمانی به دست ما برسد قطعاً برخورد خواهیم کرد و دیگر تذکر نمی‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه اعمال محدودیت ‌ های هوشمند ترافیکی مقابله با کرونا همچنان در استان کرمان ادامه دارد گفت: منع تردد شبانه در شهرستان‌های نارنجی تمدید می‌شود.

زینی ‌وند با بیان اینکه بازگشایی مدارس نباید انجام شود و حتماً فرمانداران پیگیری کنند افزود: همه مصوبات ستاد ملی کرونا ملزم به اجرا هستند و خلاف آن تهدید علیه بهداشت عمومی است و از اصناف استان کرمان در همکاری که داشتند قدردانی می‌کنم.

 

وی با اشاره به اینکه ایام 9 دی در پیش است و سال‌های قبل بزرگداشت این روز برگزار می‌شد گفت: ایام سالگرد شهید سلیمانی نیز در پیش است و همه علاقه داریم این برنامه‌ها را با شکوه برگزار شود و در حال حاضر پیگیر هستیم تا مجوز لازم را بگیریم و مراسم برگزار شود.