کد خبر: 88986

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: حاج قاسم خروجی بزرگ انقلاب اسلامی است شهادت و عزت شهید سلیمانی نتیجه انقلابی بودن این شهید است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سردار حسین معروفی در آیین اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی با بیان اینکه کار گروه‌های جهادی با اندیشه ناب انقلاب اسلامی همراه است اظهار داشت: یکسال گذشت و هنوز در باورمان نمی‌گنجد که حاج قاسم سلیمانی در بین ما نیست.

وی با اشاره به اینکه حاج قاسم همه وجودش را برای بقای دین خدا و عملیاتی کردن مکتب ائمه گذاشت و در این راه مجاهدت کرد افزود: از ویژگی‌های بزرگ شهید سلیمانی مردمی بودن شهید سلیمانی است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه مولفه وجودی سپاه پاسداران اعتقادی بودن، انقلابی بودن و مردمی بودن آن است گفت: بسیج سازندگی با تفکر مردمی به مردم و محرومان خدمت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه انقلابیگری و انقلابی ماندن، انقلابی فکر کردن و انقلابی ماندن مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است ادامه داد: شهید سلیمانی خروجی بزرگ انقلاب اسلامی است.

سردار معروفی با بیان اینکه شهادت و عزت شهید سلیمانی نتیجه انقلابی بودن این شهید عزیز است گفت: گروه‌های جهادی کار را برای رضای خدا انجام می‌دهند و به‌دنبال تشکر و قدردانی از آنها نیستند.

 

وی با اشاره به اینکه دو هزار و 500 گروه جهادی ثبت شده در استان کرمان وجود دارد و دو هزار و 500 پایگاه بسیج نیز در استان کرمان فعال هستند افزود: گروه‌های جهادی تکیه‌گاه مردم هستند و کار جهادی برای مردم و خدمت به آنها در اولویت برنامه‌های ما است.